Салон декоративно-отделочных материалов

Ламинат Floor Step

          Компанія "Floor Step" займається виготовленням підлогового покриття. Марка пропонує актуальні декори моделей, відповідаючі останнім тенденціям в сфері оформлення приміщень. Використання новітніх технологій дозволяє фірмі підвищувати якісні характеристики своїх продуктів, і тим самим збільшувати гарантійні сроки. Компанія випускає ламіновані підлоги, пробкові підлоги, деревяний масив та паркетну дошку.
          У чому ж особливість ламіната "Floor Step"? Всі колекції даного ламінату відносяться до найвищого класу зносостійкості, товщина якого 12 мм, що забезпечує службу Вашої підлоги на довгі роки, навіть якщо це будуть приміщення з максимальной нагрузкою, а у домашніх умовах така підлога може пролежати 15-20 років.
          За своїм зовнішнім виглядом ламинат "Floor Step" максимально схожий на натуральні дерев'яні покриття, а також має деякі переваги перед ними:
  • простота и зручність при зборці;
  • непримхливий при експлуатації;
  • демонструє високу стійкість при механічних пошкодженнях (подряпинах, ударах і т.д);
  • ціна дешевше, а значить економічніше.

Ще однієї важливою характеристикою ламіната "Floor Step" є те, що він володіє високою вологостійкістю: при довготривалій взаємодії з водою, покриттю ничего не загрожує; поверхність захищена спеціальним слоєм, який слугує хорошим захистом від сонячних променів.
          Завдяки унікальній замковій системі Uniclic збільшується додаково прочність структури. У чому ж секрет? В наявності спеціальних ущільнювачів між панелями. Це допомагає уникнути швів і непердачуваних зазорів на поверхності ламінованого підлогового покриття, що підвищує в більшій мірі естетиччні якості цього покриття.

Придбати ламінат Floor Step Ви можете в салоні "Interior", який знаходиться за адресою, м.Хмельницький, вул.Зарічанська, 11 (Набережний квартал), або звернутись по телефону вказаному в нас на сайті.
В102
Німеччина
фаска U4
33 клас
12 мм
д/ш:1215х163
в уп 1.9805 м2
Гарантія 15 років