Салон декоративно-отделочных материалов

Паркетная доска Barlinek

          Група Barlinek є провідним світовим виробником багатошарових дерев'яних підлог з річною виробничою потужністю понад 9 млн кв м. Найважливішою продукцією комерційної пропозиції є паркетна дошка Барлінек – багатошарова підлога із найкращих видів деревини європейських та екзотичних порід. Підлога продається до 55 країн на 5 континентах світу. Фірма Барлінек надає великого значення тому, щоб технології, які використовуються та продукція, яка випускається на заводах групи, були екологічними і приязними до природного середовища. 

Завдяки постійним модернізації виробництва та інвестиціям у сучасні технології підприємств групи Барлінек вони є одними із найчистіших виробництв своєї галузі у Польщі та Європі. Діяльність фірми Барлінек показує, що охорона природного середовища може бути для підприємств не тільки визначеними законодавством відповідних країн зобов’язаннями, а також важливим елементом довгострокової стратегії розвитку.

Барлінек також є ініціатором великої кількості програм, які пов’язані з охороною природного середовища і екологічною освітою. На протязі багатьох років реалізується програма «Акція 1 za 1», за умовами якої за кожну придбану клієнтами пачку паркетної дошки Барлінек із логотипом Акції фінансується висадження одного дерева. "Ліс Клієнтів" Барлінка нараховує вже близько 10 мільйонів дерев!